Z dobrego serca

Ofiarność nie jest najmocniejszą stroną naszego środowiska. Ale mimo wątpliwości i zahamowań w 2017 r. wpłynęło do Fundacji ponad 16 tysięcy złotych. Była to odpowiedź na naszą akcję Wpłata dla Brata. Uważamy, że możliwości rozwoju i krzepnięcia tej idei w lokalnych środowiskach emerytów i rencistów wojskowych są bardzo duże. Regularnie prezentujemy nazwiska darczyńców. Wszyscy z Państwa zasługują na szacunek i uznanie.

Szczególnie serdecznie dziękujemy Panu Tadeuszowi Rzepeckiemu z Warszawy, który w ubiegłym roku zasilił konto pomocowe Fundacji kwotą dwóch tysięcy złotych. Wśród darczyńców dominują osoby, które od wielu lat wspierają Fundację.

Niektóre z nich wspierają nas co miesiąc na podstawie stałego bankowego polecenia przekazu. W pierwszym kwartale br. zebraliśmy już ponad 4 tys. zł. Wpłat dokonali m.in.: Pan Jerzy Dąbrowski z Wrocławia, Pani Irena Zdebska Blim i Pan Marek Blim z Hrubieszowa, Pan Waldemar Kulesza z Władysławowa, Pan Stefan Mazur z Żywca, Pan Jan Knychała z Zielonki, Pan Jerzy Zamojda z Gliwić, Pani Irena Daniłowicz z Siemiatycz, Pani Jolanta Chojak i Pan Wojciech Chojak ze Skwierzyny oraz panowie: Zdzisław Janoś, Bogusław Kołodziejczak, Antoni Kazana, Marian Kaszewski, Marian Nowakowski i Stanisław Torchała z Warszawy.

Wszystkim darczyńcom – osobom, które wsparły Brata serdecznie dziękujemy!